Με την ευκαιρία της Ημέρας του Αυτισμού στις 2 Απριλίου, σας προσκαλούμε σε μια μοναδική μουσική βραδιά, που διοργανώνουμε την Κυριακή 31 Μαρτίου, στις 19:00 στο Myrtillo Café!
Με ήχους ελληνικούς, hip-hop και psychedelic rock, θα γιορτάσουμε τη διαφορετικότητα μετά μουσικής!
Ο Γιώργος Μερκούρης, η Ελένη Γλυνού και ο Ρωμανός Μπαλουξής, μέλη Ελ.Σ.Σ.Α. που έχουν ενταχθεί στο Πρόγραμμα Εύρεσης και Διατήρησης Εργασίας #JobsLink θα αναδείξουν τις μουσικές τους δεξιότητες, συνοδεύοντας τη φανταστική μπάντα “BAND-O-KAFENIO”, που αποτελείται από ανθρώπους με αναπηρία, και το συγκρότημα Layers που αγαπάει τους folk rock ήχους.
Με ήχους ελληνικούς, hip-hop και psychedelic rock, θα γιορτάσουμε τη διαφορετικότητα μετά μουσικής!
Ο Γιώργος Μερκούρης, η Ελένη Γλυνού και ο Ρωμανός Μπαλουξής, μέλη Ελ.Σ.Σ.Α. που έχουν ενταχθεί στο Πρόγραμμα Εύρεσης και Διατήρησης Εργασίας #JobsLink θα αναδείξουν τις μουσικές τους δεξιότητες, συνοδεύοντας τη φανταστική μπάντα “BAND-O-KAFENIO”, που αποτελείται από ανθρώπους με αναπηρία, και το συγκρότημα Layers που αγαπάει τους folk rock ήχους.
Σας περιμένουμε!
![📅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7e/1/16/1f4c5.png)
![🕖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f556.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)